Paulina Małkowska – Przewodnicząca Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej

Doktorantka reprezentuje nauki o kulturze fizycznej. Naukowo zajmuje się biologią molekularną oraz genetyką. Jej badania realizowane w ramach rozprawy doktorskiej dotyczą wpływu aktywności fizycznej na odpowiedź immunologiczną. Aktywnie działa na rzecz Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej oraz Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Michał Rozenberg – Zastępca Przewodniczącej Rady Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego

Doktorant reprezentuje dyscyplinę historia. Z wykształcenia jest historykiem i słowacystą oraz dodatkowo tłumaczem języka słowackiego. W ramach kształcenia w Szkole Doktorskiej US przygotowuje dysertację na temat kształtowania się tożsamości narodowej wśród słowackich emigrantów w USA. Poza aktywną działalnością samorządową pełni funkcję prezesa Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów.

Daria Buczkowska – Sekretarz w Radzie Doktorantów Szkoły Doktorskiej US

Doktorantka reprezentuje nauki o kulturze fizycznej. W ramach swojej pracy badawczej, wprowadziła do szkół ponadpodstawowych aplikacje wspomagające aktywność fizyczną w czasie pandemii COVID-19. Wraz z Radą Doktorantów Szkoły Doktorskiej oraz Interdyscyplinarnym Kołem Szkoły Doktorskiej podejmuje się wielu inicjatyw na rzecz społeczności doktorantów. Jest założycielem strony na facebooku „Społeczność SD”, która integruje doktorantów ze wszystkich roczników Szkoły Doktorskiej.