Dni Otwarte Szkoły Doktorskiej oraz V Lokalna Konferencja LSI „Poznajmy się”

W piątek, tj. 06.05, odbyły się Dni Otwarte Szkoły Doktorskiej oraz V Lokalna Konferencja LSI „Poznajmy się” w trybie stacjonarnym. Skąd pomysł na taką tematykę? Otóż zauważyliśmy, że brakuje nam „miejsca”, gdzie moglibyśmy porozmawiać o prowadzonych badaniach i założeniach dysertacji. Aspekt interdyscyplinarny jest bardzo ważny w naszej Szkole Doktorskiej, dlatego też Dyrekcja SD US poparła inicjatywę i pomogła zorganizować odpowiednie zaplecze. Pani Dyrektor, dr hab. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej, prof. US, otworzyła Konferencję i powitała wszystkich uczestników. Towarzyszyła nam również Przewodnicząca Rady Naukowej SD US, Pani prof. dr hab. Maria Czerepaniak – Walczak.
Konferencja była połączona z „Dniem Otwartym” Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, na której przyszli doktoranci mogli z nami porozmawiać i dowiedzieć się wielu praktycznych aspektów związanych z rekrutacją i studiami.
Dziękujemy Wszystkim uczestnikom Konferencji za wspaniałą atmosferę i bardzo ciekawe wystąpienia!
Przypominamy także o możliwości zarejestrowania się na kolejną konferencję, która odbędzie się w czerwcu MKDUS 2.0
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.