Doktorantka Szkoły Doktorskiej US po raz pierwszy w historii w zarządzie KRD

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego w dyscyplinie nauk prawnych oraz absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W pracy naukowej zajmuje się problematyką spółek prawa handlowego, w szczególności prostą spółką akcyjną. Jest członkiem Zespołu Rzecznika Praw Doktoranta przy Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Jako Lokalny Ambasador Praw Doktoranta przeprowadziła kampanię informacyjną w ramach programu mającego na celu zwiększenie świadomości prawnej doktorantek i doktorantów finansowanego z środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Pełni funkcję Sekretarza Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz jest członkiem zespołu prawnego działającego przy Kole. Współorganizatorka Konferencji MKDUS 2.0 oraz Lokalnych Spotkań Interdyscyplinarnych. Stypendystka Deutsche Akademische Austauschdienst (DAAD) oraz Viadrina International Programm (VIP).