Dzień Otwarty Uniwersytetu Szczecińskiego | 6 kwietnia 2022

Zapraszamy kandydatów na studia na Dzień Otwarty Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas którego na wszystkich wydziałach Uczelni będą prezentowane kierunki studiów, odbędą się wykłady i warsztaty pokazowe.

Dzień Otwarty odbędzie się już 6 kwietnia. Przedstawiciele wydziałów, samorządu studenckiego oraz pracownicy działów promocji i rekrutacji będą tego dnia przedstawiać ofertę edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego, informować o procesie rekrutacji, mobilności akademickiej oraz możliwości zatrudnienia w czasie i po studiach.
Szczególnie zapraszamy w tym dniu na stoisko Kół Naukowych na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania na ulicy Mickiewicza 64, gdzie w godzinach 9:00-14:00 na wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie Szczecińskim będę czekać także przedstawiciele Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego „IKSDUS”! Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa! Czekamy na Was!

Zachęcamy do zapoznania się z programem Dnia Otwartego na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego:

Program Dnia Otwartego na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania na ul. Mickiewicza 64, a także plan stoisk Kół Naukowych w tym rozmieszczenie stoiska Koła „IKSDUS” znajdziecie pod adresem: