II Ogólnopolska Konferencja Doktorantów i Studentów pt.” Współczesna ekonomia w obliczu zmieniającego się prawa”

Szanowni Doktoranci i Studenci,

serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolska Konferencję Doktorantów i Studentów pt.” Współczesna ekonomia w obliczu zmieniającego się prawa”.

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej 25 maja 2024 na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania w Aula Nowa oraz na platformie MS Teams.

Udział czynny jest odpłatny:

Uczestnictwo czynne stacjonarne – 100 zł
Uczestnictwo czynne online – 70 zł
Udział bierny jest całkowicie darmowy!

Organizator zapewnia w trakcie przerw kawowych poczęstunek na słodko.

Termin rejestracji zgłoszeń upływa 10 maja 2024 roku o 23:59. Po upływie terminu formularz zostanie zamknięty.

Link do rejestracji dla uczestników czynnych jak i biernych to: https://forms.gle/N4ABxHRNK7v2v8mU8

Abstrakt wystąpienia należy przesłać do 10 maja 2024 roku do 23:59 na adres: konferencjasdwe@gmail.com

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Potwierdzenie udziału w konferencji dla prelegentów czynnych zostanie przesłane maksymalnie do 13 maja 2024 roku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: konferencjasdwe@gmail.com