Kalendarz wydarzeń na nadchodzące miesiące | Wiosna w SD US

Szanowni Państwo,

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Szczecińskiego jako jednostka organizacyjna, jak również jej społeczność doktorancka działająca w Interdyscyplinarnym Kole Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Radzie Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego organizują i prowadzą liczne wydarzenia o charakterze naukowym. Już od początku roku akademickiego odbyły się m.in. konferencje ogólnopolskie LSI, wykłady otwarte czy też spotkania z praktykiem, Join US – stay with US oraz Colloquia Erasmiana. Każde z wydarzeń cieszy się dużym zainteresowaniem.

W związku z planowaną liczbą wydarzeń zapraszamy do zapoznania się z poniższym kalendarzem wydarzeń zaplanowanych do listopada 2022 r.

 

Kalendarz wydarzeń w Szkole Doktorskiej 2022 r.