VI Ogólnopolska Konferencja LSI „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”

W dniach 23-24 lutego 2023 r. odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja LSI. Tematem przewodnim będzie „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”.

Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

W obu dniach rozpoczynamy o godz. 16.30

Konferencja w trybie online na platformie MS Teams

Nabór zgłoszeń trwa do 19.02.2023 r.

• II Ogólnopolska Konferencja „Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne”

II Ogólnopolska Konferencja LSI - Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności

Serdecznie zachęcamy wszystkich Doktorantów do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji LSI – „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”, która odbędzie się 24 lutego 2022 roku o godzinie 17:00.

Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Spotkania mają ustalony wcześniej temat przewodni, który prezentowany jest przez prelegentów z różnych dyscyplin. Po wypowiedziach następuje omawianie przedmiotowego tematu w formie dyskusji.

Konferencja rozpoczyna się o godz. 17:00. Wystąpi maksymalnie 10 prelekcji, każdy z uczestników czynnych będzie mieć 10 minut na wystąpienie. Następnie odbędzie się dyskusja nad prezentowanymi zagadnieniami, w którym udział będą mogli wziąć również uczestnicy bierni. Czas przewidziany na dyskusję: półtorej godziny. Zarówno udział czynny jak i bierny jest darmowy. Liczba miejsc uczestnictwa czynnego ograniczona – nie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń.

Tematem przewodnim II Ogólnopolskiej Konferencji „LSI” jest „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”.

Zapraszamy do zapisów na uczestnictwo czynne konferencji: https://forms.gle/V8i748A5jCcMavMq5 oraz na uczestnictwo bierne:https://forms.office.com/r/TskEDEnUZG

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: iksdus@usz.edu.plPlatforma konferencji: MS Teams.

Nabór zgłoszeń trwa do 13 lutego 2022 r.godz. 23:59.

• I Ogólnopolska Konferencja „Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne”

Dołącz do Wydarzenia

Platforma MS Teams