Nagrody Santander Universidades dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego przyznane

67 osób, które wykazały się szczególnymi osiągnięciami otrzymało Nagrody Santander Universidades dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Dodatkowe środki mają wesprzeć zwycięzców w ich rozwoju osobistym i zawodowym. O stypendia ubiegało się niemal 300 osób! Projekt był koordynowany przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wśród laureatów Nagrody znaleźli się również doktoranci Szkoły Doktorskiej US:

• mgr Aleksandra Bączkiewicz
  • mgr Daria Buczkowska
  • mgr Michał Michalski
  • mgr Sebastian Urbaniak

Za co przyznaliśmy nagrody

Laureaci wykazali się osiągnięciami w obszarach takich jak:

• integracja środowiska uniwersyteckiego
  • budowanie tożsamości uczelni i działania na jej rzecz
  • rozwój uczelni i jej społeczności
  • wsparcie osób wymagających pomocy
  • realizacja misji społecznej odpowiedzialności uczelni.

Jestem pod wrażeniem osiągnięć zaprezentowanych przez kandydatów. Cieszę się, że społeczność Uniwersytetu Szczecińskiego zrzesza osoby aktywne i zaangażowane, które osiągają tak wiele w różnych obszarach. Przy wyborze laureatów decydujące znaczenie miała podejmowana wielowymiarowa aktywność oraz prezentacja kandydatury – wyrazy uznania wyraziła dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US, Prorektor ds. Studenckich US.

“Nasze nagrody finansowe mają na celu docenienie wybitnych jednostek, aby wciąż czuły motywację do dalszych działań i wiedziały, że ich wysiłki zostają zauważone.  Stypendia Santander umożliwiają też rozwój kluczowych kompetencji, dlatego zachęcamy do rejestracji na www.santander-grants.com i aplikowania na wybrane programy” – mówi Marek Kozłowski, menadżer placówki Santander Universidades w Szczecinie.

Uniwersytet Szczeciński współpracuje z Santander Universidades od wielu lat. Wspólnie zorganizowano już wiele inicjatyw dla studentów, jak np. szkolenie z marketingu internetowego dla studentów, stypendia szkoleniowe z umiejętności miękkich dla studentów „Innowacyjni 2018”, stypendia projektowe „Laboratorium Kreatywnego Myślenia”, organizacja projekcji premiery serialu „Wiedźmin” dla społeczności akademickiej.

Santander Universidades oferuje studentom Uniwersytetu Szczecińskiego wiele bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Inicjatywy te spotykają się z coraz większym zainteresowaniem społeczności akademickiej i stanowią dodatkową możliwość rozwoju.

Santander od 10 lat wspiera edukację

W 2021 roku mija równo 10 lat, odkąd Santander Universidades funkcjonuje w Polsce i współpracuje z uczelniami wyższymi. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania i zapraszamy do rekrutacji na jubileuszowe programy rozwojowe: www.santander.pl/10lat.

Aktualnie można aplikować na:

Jest to cykl kursów dla 1600 osób rozwijających nowe umiejętności w zakresie cyfrowych modeli zarządzania, organizowany we współpracy z Uniwersytetem w Chicago.

400 stypendiów dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe i wziąć udział w kursach z zakresu innowacyjnych narzędzi technologicznych.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.