Podsumowanie III Międzynarodowej Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego MKDUS.2.0!

Przyszedł czas na podsumowanie III Międzynarodowej Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego MKDUS.2.0! Podczas ceremonii otwarcia zaszczycili nas wspaniali goście, którzy otworzyli konferencję:

• Dr hab. Katarzyna Kotarska, Prof. US – Prorektor ds. Studenckich
  • Prof. dr hab. Andrzej Skrendo – Prorektor ds. Nauki
  • Dr hab. Daniel Wacinkiewicz, Prof. US – zastępca Prezydenta Szczecina
  • Dr
    hab. Jarosław Korpysa, Prof. US – Dyrektor Szkoły Doktorskiej
  • Dr hab. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej, Prof. US – Wicedyrektor Szkoły Doktorskiej
  • Prof. dr hab. Maria Czerepaniak-Walczak
  • Mgr inż. Michał Klimczyk – Przewodniczący KRD
  • Mgr Daria Buczkowska – Kierownik Konferencji MKDUS 2.0
  • Mgr Artur Łabuz – Przewodniczący URSD i Manager Konferencji MKDUS 2.0

Ponadto Gośćmi wydarzenia byli:

• Dr Mateusz Grzesiak z referatem: „Rola umiejętności miękkich wobec wyzwań współczesnej edukacji”
  • Dr hab. Marek Sawczuk, prof.US z referatem: „Podstawy genetyki sportowej”
  • Dr Ewelina Drzewiecka z referatem: „A Ty w co wierzysz?” Wokół praktyk i prze(d)sądów w badaniach prawosławnych kręgów kulturowych (Przypadek Bałkanów)
  • Dr hab. Andrzej Draguła, Prof. US z referatem: „(Nie)wiara jako przedmiot badań interdyscyplinarnych”
  • Dr Aleksandra Klich z referatem: „Znaczenie i popularyzacja mediacji w sporach z udziałem pacjentów”
  • Dr Adam Rudawski z referatem: „Nowe media w czasach streamingi i czasach sztucznej inteligencji”

Podczas tych trzech dni konferencji zostało wygłoszonych aż 131 referatów:

PANEL ZIELONY – 42 aktywnych uczestników

PANEL CZERWONY – 29 aktywnych uczestników

PANEL FIOLETOWY – 50 aktywnych uczestników

Dziękujemy wszystkim Gościom oraz Uczestnikom za udział w konferencji. Zapraszamy na IV edycję, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2024 roku!