Rozpoczął się projekt Strefa Nauki

Strefa Nauki to nowy projekt Uniwersytetu kierowany do studentów. Dzięki niemu zainteresowany student dowie się jak budować karierę naukową, z zakresu jakiej dyscypliny badawczej, a także będzie mógł skorzystać ze specjalnego pokoju do nauki w swoim Domu Studenckim.

Projekt Strefa Nauki to cykl warsztatów, seminariów oraz konwersatoriów, mających na celu przybliżenie studentom proces ciągłego kształcenia, planowania rozwoju  naukowego i określenia dyscypliny badawczej w zakresie, której będą chcieli budować przyszłą karierę naukową.

Warsztaty będą prowadzone przez nauczycieli akademickich i naukowców chcących wspomóc studentów swoją wiedzą i doświadczeniem.  Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak napisać  interesujący artykuł naukowy, usłyszą o strategii efektywnego upowszechniania wyników badań oraz nauczą się zarządzać projektem naukowym.

Warsztaty odbywać się od kwietnia do maja w trybie zdalnym.
https://forms.office.com/r/gxai527dqh

Pytania dotyczące projektu można kierować  na adres: strefa.nauki@usz.edu.pl
Link do wydarzenia:  https://bit.ly/3cgx6bn