SGROUP BIP ON DOCTORAL EDUCATION!

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet w Valladolid organizuje SGROUP BIP ON DOCTORAL EDUCATION, który obejmuje działania online i onsite. Nasza Szkoła Doktorska jest współorganizatorem wydarzenia.

Program ( link poniżej), odbędzie się wirtualnie 20, 21 i 25 września, a sesje stacjonarne odbędą się od 2 do 6 października 2023 r. na Uniwersytecie w Valladolid.

Celem SGroup BIP on Doctoral Education jest zapewnienie wysokiej jakości wspólnych szkoleń oferowanych przez członków SGroup, wzbogaconych o różne podejścia uczestniczących uniwersytetów, wykorzystujących mocne strony kilku uczestników. Połączymy najbardziej innowacyjne podejścia, aby inspirować i zachęcać do ulepszania innowacji w kształceniu doktoranckim na uniwersytetach SGroup. Do udziału zaproszeni są doktoranci uczelni SGroup.

Oczekuje się, że uczestnicy poniosą koszty podróży i zakwaterowania do Valladolid w ramach grantu BIP ERASMUS+.

Uniwersytet w Valladolid pokryje koszty przerw kawowych, obiadów (cztery dni), pożegnalnego koktajlu, a także zaplanowanych zajęć towarzyskich, takich jak zwiedzanie miasta Valladolid, wycieczka do Peñafiel z wizytą w winnicy i wycieczka do Segowii.

Wszyscy doktoranci z uniwersytetów członkowskich SGroup, niezależnie od ich obszaru studiów i badań, mogą aplikować bezpośrednio za pośrednictwem następującego formularza online SGroup:

Program i jego aktualną wersję można zawsze sprawdzić za pomocą tego linku –– tutaj!

Uprzejmie prosimy o jak najszersze rozpowszechnienie tej wspaniałej okazji wśród doktorantów, promotorów i wydziałów, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Mar Fernandez pod adresem: mariamar.fernandez@uva.es