Spotkanie przy kawie w gronie samorządów

Dnia 25.10.2023 r. odbyło się „Spotkanie przy kawie w gronie samorządów” z Prezydentem Miasta Szczecina, na które nasza Rada Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego dostała zaproszenie. Podczas spotkania Radę reprezentowali mgr inż. Paulina Małkowska, mgr Michał Rozenberg, mgr Kaciaryna Bychak oraz mgr Aleksandra Werner. W trakcie dyskusji były omawiane propozycje w jaki sposób wesprzeć Akademicki Szczecin oraz pomysły doktorantów i studentów na to, aby połączyć środowisko akademickie z biznesem. Padło naprawdę wiele ciekawych propozycji, dlatego liczymy, że ta współpraca pozwoli wesprzeć naszych doktorantów i studentów, a tych niezdecydowanych zachęcić do wyboru Szczecina.