Szkolenia dla doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach projektu „Pełnoprawni w Nauce”

W dniu 07.12.2023 r. odbyły się 4 szkolenia dla doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach projektu „Pełnoprawni w Nauce”. Szkolenia poprowadziły mgr Aleksandra Werner oraz mgr Olga Sierawska.

Tematyka szkoleń, obejmująca prawa, obowiązki oraz dobre praktyki stosowane przez uczelnie wyższe w aspekcie doktorantów z niepełnosprawnościami oraz zagranicznych, była niezwykle wartościowa i potrzebna w kontekście naszej społeczności akademickiej.

Jesteśmy przekonane, że taka inicjatywa wpisuje się w ducha naszej uczelni, promującej aktywne zaangażowanie społeczności akademickiej oraz rozwijanie kompetencji społecznych doktorantów. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu podczas szkolenia, doktoranci zyskali wartościową wiedzę i umiejętności, które mogą przyczynić się do tworzenia bardziej otwartego, przyjaznego i inkluzyjnego środowiska akademickiego.

Więcej informacji o projekcie dostępna jest pod linkiem: https://pelnoprawni.krd.edu.pl/