VIII Doktorancko-Studenckie Seminarium Naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Doktorancko-Studenckim Seminarium Naukowym organizowanym w Instytucie Nauk Teologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach cyklu „Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem”.

Tematem przewodnim będzie wykład: „Interdyscyplinarne badania autobiografii. Perspektywa współhumanizmu”Ekspertką będzie pani prof. Małgorzata Czermińska z Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkanie będzie moderował pan prof. Jerzy Madejski, pracownik naukowy Instytutu Literatury i Nowych Mediów Uniwersytetu Szczecińskiego.

Seminarium odbędzie się 14 czerwca 2023 roku o godz. 16:00 i będzie miało formę hybrydową. Stacjonarnie w INT US – ul. Pawła VI nr 2 w Szczecinie lub online przez platformę MS Teams (link zostanie przesłany do zarejestrowanych uczestników).

Obowiązkowe zapisy do 12 czerwca: https://tiny.pl/cxx39

Wydarzenie FB: https://tiny.pl/cxmcv

Uczestnicy otrzymają tekst oraz nagranie do zapoznania się przed seminarium. Za udział każdy otrzymuje imienny certyfikat.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

kaciaryna.bychak@phd.usz.edu.pl

lukasz.paluch@phd.usz.edu.pl

Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem to wspólna inicjatywa doktorantów Szkoły Doktorskiej US i pracowników naukowych INT oraz Interdyscyplinarnego Koła Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem Laboratorium jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, naukowej dyskusji i wspólnego poszukiwania nowych rozwiązań w obrębie szeroko pojętych badań nad chrześcijaństwem w ujęciu interdyscyplinarnym. Do udziału w Laboratorium zapraszamy zarówno ekspertów, jak i młodych naukowców z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych.

Seminaria Doktorancko-Studenckie w Instytucie Nauk Teologicznych US są jednym z działań w ramach Laboratorium, ich celem jest poszerzenie możliwości metodologicznych doktorantów i studentów teologii oraz innych dyscyplin naukowych, które prowadzą badania nad chrześcijaństwem. Seminaria mają formułę: spotkanie z ekspertem + konwersatorium.