Zakończyliśmy I edycję Szkoły Letniej organizowanej przez Szkołę Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego finansowaną ze środków NAWA – program Spinaker!

Zakończyliśmy I edycję Szkoły Letniej organizowanej przez Szkołę Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego finansowaną ze środków NAWA – program Spinaker, która odbyła się w terminie 26.05.2023 -01.06.2023.

Zakończyliśmy I edycję Szkoły Letniej (przypominamy że odbyły się już dwie edycje programu Spinaker pod nazwą  Winter School) organizowanej przez Szkołę Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego finansowaną ze środków NAWA . 15 Doktorantów z różnych zakątków świata, m.in. Iranu, Indii, Etiopii, Kenii, Indonezji Bangladeszu, Pakistanu, i innych krajów uczestniczyło w pięciu dniach warsztatów i dwudniowej Konferencji, w trakcie których podnoszono wiele interdyscyplinarnych kwestii związanych z nauką i kształceniem.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.phdschool.usz.edu.pl.