Ogólnopolska Multidyscyplinarna Konferencja Doktorantów – MKDUS 2.0

Szkoła Doktorska US wraz z prof. Michałem Rusinkiem zaprasza wszystkich doktorantów oraz każdego, kto chce wysłuchać interesujących wykładów, do udziału w I Ogólnopolskiej Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego „MKDUS 2.0”.

Multidyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego MKDUS 2.0 to jedna z niewielu konferencji w Polsce o charakterze interdyscyplinarnym, która pozwala na zaprezentowanie swoich badań przedstawicielom bardzo wielu dziedzin naukowych.

Serdecznie zapraszamy:

  • wszystkich doktorantów, którzy odbywają kształcenie zarówno na polskich, jak i zagranicznych uczelniach wyższych, do przedstawienia na konferencji swoich dokonań naukowych,
  • wszystkich głodnych wiedzy, którzy chcą wysłuchać dobrych wykładów.

Zgłoszenia na konferencję można przesyłać do 16 maja br.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 23.06-25.06.2021 r. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu, poprzez platformę MS TEAMS.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Michał Rusinek, który wystosował zaproszenie na prelekcję pt. „Wykształciuchy, czyli o ciężkim życiu współczesnej inteligencji”.

 

Konferencja składać się będzie z następujących paneli:

  • 23.06.2021 (środa) – Panel Zielony

Pierwszego dnia będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Zapraszamy wszystkich, którzy tego dnia będą chcieli zastanowić się z nami nad różnymi perspektywami patrzenia na współczesny świat.

  • 24.06.2021 (czwartek) – Panel Czerwony

Dzień drugi poświęcony będzie zjawisku językowego obrazu świata, czy Wy też jesteście ciekawi nieuświadomionych procesów kulturowych? I może, jak myślicie, w końcu uda nam się ustalić coś w kwestii determinizmu kulturowego?

  • 25.06.2021 (piątek) – Panel Fioletowy

Trzeci dzień poświęcony jest naukom społecznym, podczas którego będzie okazja by wziąć udział w Sesji Mistrzów (czyli naszych tegorocznych Gości Specjalnych) oraz Sesji Doktorantów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

Ważne linki:

https://szkoladoktorska.usz.edu.pl/mkdus-2-0/

formularz zgłoszeniowy  na Konferencję MKDUS 2.0

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez email: mkdus2.0@usz.edu.pl lub fanpage URSD US.